Peregrinsa - vedlejší příběh

21. dubna 2014 v 20:23 | Argetlam Královrah |  Odkaz Dračích jezdců - Peregrinsa

Vedlejší příběh Peregrinsy


Drazí čtenáři,
hlavní děj Peregrinsy už mám v hlavě až do konce, jen pár detailů je nevyřešeno, a proto už ve své hlavě mám zhruba načrtnuto, co bude dál. V podstatě Vám prozradím to nejdůležitější. V jedné chvíli Peregrinsa skončí a v Alagaësii bude opět mír. Tehdy se začnou několik století odehrávat menší příběhy důležité pro to, abyste se dostali do obrazu, když bude pokračování Peregrinsy o několik set let později. Jeden z těchto menších příběhů se začíná odehrávat právě v tom časovém období, kdy se nachází Peregrinsa. Je to velice důležitý příběh, který musím sepsat, budu-li chtít po ukočení svého příběhu pokračovat, tak jak plánuji.

Otázka teď zní, co si vy přejete. Buď mohu první dopsat Peregrinsu a pak napsat nový román, která by se vrátila zpět do období 24. kapitoly Peregrinsy a pokračovala až mnohem dál po tom, co Peregrinsa skončí. Nebo mohu již teď zahrnout tyto kapitoly do Peregrinsy a tím bychom vytvořili v Peregrinse pár nových postav (pro začátek jen jedna). Třetí možnost pak je, že teď začnu psát úplně nový příběh, který bude provázaný s Peregrinsou.

Dávám Vám sem anketu. Napište ale prosím i do komentářů, co je podle Vás nejlepší. Neslibuji ovšem, že se budu řídit výsledkem ankety a komentářů, mám to jen jako takový průzkum.

S pozdravem
Argetlam Královrah
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jericho Jericho | 23. dubna 2014 v 18:51 | Reagovat

Začni psát hned, ale uveď to jako jiný román pokud to nebude mít stejnou zápletku. Pokud ovšem půjde o příběh který si bude zakládat na zápletce Peregrinse (něčím více než jen začátkem) a budou se trochu prolínat tak to zařaď do stávajících kapitol jako součást Peregrinse

2 Argetlam Královrah Argetlam Královrah | E-mail | Web | 23. dubna 2014 v 19:15 | Reagovat

Ano, dnes jsem o tom přemýšlel, jak moc se to vlastně bude prolínat. Bude se to odehrávat v Alagaësii, ale mimo "dosah" královny Nasuady, Eleanor a jejich spojenců. Občas se tam něco prolne, ale jinak hlavní děj začne až po tom, co Peregrinsa skončí.

3 Super.cz Super.cz | 10. června 2014 v 19:28 | Reagovat

Nejdriv dopis Peregrinsu prosim. Strasne me zajima, co se stane s Mutaghem a Trnem. O tom se moc nezminujes po tom, co jsi psal, ze ho nekdo otravil. Uz ted pomalu umiram cekanim na dalsi pokracivani. Takze te prosim, neprestavej psat Peregrinsu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama